Производитель: Atas
Код товара: 38305
Наличие: 99
79грн.

Atas Detap засіб для хімчистки велюру, мяких меблів

Характеристики (0,750, 0,4мл): Рідкий продукт, до складу якого входять спеціальні речовини, що уповільнюють процес утворення забруднення. Засіб впливає на хімічні сполуки між тканиною і плямою, виштовхує його на поверхню і дозволяє легко видалити механічним способом. Мяко діє на тканину, освіжає колір. Не утворює піни, володіє також дезинфікуючою дією і надає приємний аромат. Також рекомендований для чищення килимів і килимових покриттів.

Спосіб використання (0,750, 0,4 мл): Продукт готовий до застосування, розпорошити на поверхню, намагаючись не надто просочувати тканину, видалити бруд підходящої щіткою, потім протерти поверхню злегка вологою губкою.

Характеристики (10кг): Продукт призначений для очищення килимків і деталей салону автомобіля з тканини. У складі містяться особливі добавки, які руйнують фізико-хімічні зєднання між тканиною і плямою, і витягують бруд на поверхню. Ці речовини також запобігають повторній появі бруду і забезпечують прекрасний кінцевий результат. Володіє зниженим рівнем піноутворення і підходить для застосування як в пилососах, так і вручну. Має дезінфікуючу дію.

Спосіб використання (10кг): При використанні продукту в миючих пилососах розбавити водою у співвідношенні 1 до 10-15, розпорошити розчин, уникаючи просочування тканини, і видалити бруд відповідною за розміром насадкою. При ручному чищенні розчинити і нанести продукт, як описано вище, видалити бруд щіткою, витерти сухою шкірою і дати висохнути.

Попередження: На тканинних і килимових покриттях, що вимагають особливого догляду, перед використанням слід провести тест на сумісність на невеликій ділянці матерії.

Характеристика
Фасовка 0.750 л
Автокосметика Догляд за салоном
Бренд Atas
Догляд за салоном очисники салону

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.