Производитель: Atas
Код товара: 11784890716357
Наличие: 99
1020грн.

Atas Detap засіб для хімчистки велюру, мяких меблів

Характеристики (0,750, 0,4мл): Рідкий продукт, до складу якого входять спеціальні речовини, що уповільнюють процес утворення забруднення. Засіб впливає на хімічні сполуки між тканиною і плямою, виштовхує його на поверхню і дозволяє легко видалити механічним способом. Мяко діє на тканину, освіжає колір. Не утворює піни, володіє також дезинфікуючою дією і надає приємний аромат. Також рекомендований для чищення килимів і килимових покриттів.

Спосіб використання (0,750, 0,4 мл): Продукт готовий до застосування, розпорошити на поверхню, намагаючись не надто просочувати тканину, видалити бруд підходящої щіткою, потім протерти поверхню злегка вологою губкою.

Характеристики (10кг): Продукт призначений для очищення килимків і деталей салону автомобіля з тканини. У складі містяться особливі добавки, які руйнують фізико-хімічні зєднання між тканиною і плямою, і витягують бруд на поверхню. Ці речовини також запобігають повторній появі бруду і забезпечують прекрасний кінцевий результат. Володіє зниженим рівнем піноутворення і підходить для застосування як в пилососах, так і вручну. Має дезінфікуючу дію.

Спосіб використання (10кг): При використанні продукту в миючих пилососах розбавити водою у співвідношенні 1 до 10-15, розпорошити розчин, уникаючи просочування тканини, і видалити бруд відповідною за розміром насадкою. При ручному чищенні розчинити і нанести продукт, як описано вище, видалити бруд щіткою, витерти сухою шкірою і дати висохнути.

Попередження: На тканинних і килимових покриттях, що вимагають особливого догляду, перед використанням слід провести тест на сумісність на невеликій ділянці матерії.

Характеристика
Фасовка 10 кг
Автокосметика Догляд за салоном
Бренд Atas
Догляд за салоном очисники салону

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.