Доставка запчастин

 

Доставку ми здійснюємо кур'єрською службою "Нова Пошта". Доставка здійснюється лише за умови передоплати готівкою, онлайн оплати карткою, або при "Накладеному платежі".

Ми пакуємо товар і відправляємо (щоб запчастина вирушила сьогодні, потрібно замовлення зробити до 16:00). Потім ми повідомляємо Вам номер декларації по якій Ви отримаєте товар. Послуги доставки оплачує клієнт.

Важливо! Товар при відправці страхується. При отриманні запчастини, ОБОВ'ЯЗКОВО відкрийте акуратно коробку і не виймаючи деталь з коробки огляньте її. Шукайте ймовірність дефектів: погнутості, тріщини, вм'ятини ...

Якщо знайшли, зверніть увагу на коробку біля виявленого дефекту, якщо коробка пошкоджена в цьому місці, значить товар падав (як правило запчастини важкі і коли вони падають, на коробці обов'язково будуть ушкодження).

У цьому випадки потрібно повідомити представнику кур'єрської служби про пошкодження (запчастину з коробки не виймаючи), скласти акт і товар відправите назад. Кур'єрська служба виплатить нам страховку, а ми відішлемо Вам нову запчастину.

Якщо кур'єрська служба не приймає претензії до пересилання, то просто не приймайте пошкоджений товар!

Якщо Ви при одержанні не перевірили товар, то потім кур'єрська служба не прийме Ваші претензії до транспортування. Краще перевіряйте товар при отриманні !!!

Коли Ви забрали запчастину і віднесли майстру, переконайтеся що запчастина Вам підходить. Спочатку перевірте візуально і порівняйте її з тією що стояла до цього, а тоді тільки встановлюйте, оскільки товар після установки не підлягає поверненню!

Якщо запчастина Вам не підходить її можна повернути протягом 14 днів з моменту відправки замовлення. У випадку оплати за допомогою карток повернення грошових коштів буде здійснено на банківську карту протягом 21 (двадцяти одного) робочого дня з дня отримання компанією «Заяви про повернення грошових коштів»