Українці вважають за краще купувати автозапчастини в інтернет-магазинах

Українці вважають за краще купувати автозапчастини в інтернет-магазинах

Українці вважають за краще купувати автозапчастини в інтернет-магазинах

 

Продаж автозапчастин в інтернет-магазинах приречена на постійне розширення своїх обсягів. Справа в тому, що вона базується на двох зростаючих ринках - автомобільному та електронної комерції. Людям сьогодні зручніше замовити потрібні їм запчастини, не виходячи з дому, ніж їхати за ними в магазини і авторинки. Про це повідомляють експерти Pro-Consulting .

 

Середній вік українського автопарку становить 22 роки. Останнім часом різко збільшилася завезення старих машин на іноземних номерах. У минулому році їх було ввезено майже 1 млн. А постійно на території країни знаходяться до 500 тис. Автомобілів з іноземною реєстрацією.

Купівля комплектуючих ускладнюється ще й тим, що деталі до старих автомобілів, особливо радянським, вже не випускаються в оригінальному вигляді. Тому покупка б / у запчастин є єдиним виходом для їх власників.

 

Автокомплектуючі на українському ринку в основному іноземного походження. Хоча вітчизняне виробництво зростає, і в минулому році склало більше 10% від загального обсягу ринку, але поки його потужності занадто малі для того, щоб виробляти на ринок автозапчастин в Україні істотний вплив. Основним драйвером його розвитку залишається імпорт, сегмент якого становить 88%.

Закупівлею запчастин за кордоном займаються в основному дистриб'ютори. Аналіз ринку онлайн-продажів автозапчастин в Україні свідчить про те, що переважна частина імпорту залежить від стабільності кур

22.03.2020