Оплата автозапчастин

 

1) Передоплата. Оплата готівкою. Оплатити замовлення можна у відділенні ПриватБанку або через інтернет-систему Приват24.


2) Оплата банківськими картами здійснюється через АТ «АЛЬФА-БАНК» .


До оплати приймаються карти VISA, MasterCard.

 

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв'язку. Введення даних банківської карти здійснюється на захищеній платіжній сторінці АТ «АЛЬФА-БАНК».

 

На сторінці для введення даних банківської карти буде потрібно ввести дані банківської картки: номер картки, ім'я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для VISA або CVC2 для MasterCard). Всі необхідні дані надруковані на самій карті. Тризначний код безпеки - це три цифри, що знаходяться на зворотному боці картки.

 

Далі ви будете перенаправлені на сторінку Вашого банку для введення 3DSecure коду, який прийде до Вас в СМС. Якщо 3DSecure код до Вас не прийшов, то слід звернутися в банк що видав Вам карту.

 

Випадки відмови в здійсненні платежу:

 

- банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в Ваш Банк;

- недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність  коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;

- дані банківської картки введені невірно;

- закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк що випустив банківську карту.

 

З питань оплати за допомогою банківської карти і інших питань, пов'язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступними телефонами: 099 175-19-49

Надана вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

 

3) Оплата при доставці (Накладений платіж). При цьому виді оплати Ви розраховуєтесь за товар при отриманні у відділі пошти. Подивившись запчастини, оплачуєте товар і послуги доставки, але мінус в тому, що Вам доведеться заплатити ще і за пересилку грошей.