Производитель: Piton
Код товара: 48076
Наличие: 99
43грн.

ПОЛІРОЛЬ ДЛЯ ТОРПЕДО Вишня (0.320, 0.5, 0.75мл)

з антистатичним ефектом

Якщо ви вирішили купити поліроль для торпеди Piton за адекватною ціною у нас, то отримуєте натомість ідеальний засіб для очищення та оновлення приладової панелі, ґумових килимків, декоративних накладок, бамперів, молдинґів, корпусів дзеркал тощо. Незамінний для допродажного готування автівок, велосипедів, мотоциклів, моторолерів й ін. транспортних засобів. Легко чистить і оновлює бічні поверхні шин, надаючи їм нового вигляду.Призначений для догляду за пластиковими, деревяними, ґумовими, вініловими поверхнями. Без тривалого полірування. Завдяки очищеному силікону ефективно й дбайливо видаляє забруднення, захищає від зносу й розтріскування, поновлює структуру. Оброблена поверхня тривало зберігає мягкий ґлянсовий блиск.Склад поліролю для торпедо Piton містить натуральні парфумерні композиції французького виробництва. Це ґарантує стійкість приємного запаху в салоні автівки протягом тривалого часу. Антистатичні мікродомішки значно зменшують статичну електроізоляцію полімерних матеріалів і створюють на обробленій поверхні надійний шар пиловідштовхування.Серія репрезентує різноманіття ароматів. Вид аромату зазначено на кришці балона.

Послідовність застосування поліролю для торпедо Piton:

  • Розмішати вміст балона, струшуючи його не менше, ніж 12 хв, це ґарантує однорідний шар покриття. Працюючи, слід час від часу струшувати балон.
  • Розприскати поліроль на поверхню. За 30 секунд протерти сухою серветкою для очищення від бруду й пилу.
  • Щоб отримати матовий ефект, оброблену поверхню слід протерти вологою серветкою.
  • Важливо!

    Поліроль слід використовувати лише, розчинивши дверцята автівки. НЕ поліруйте кермо й рукоятку коробки перемикання передач це небезпечно, оскільки може привести до зісковзування рук.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. НЕ використовуйте й НЕ зберігайте за температури понад +50оС. НЕ розприскуйте поблизу відкритого полумя. Використаний балон НЕ проколюйте й НЕ спалюйте. Розпилюйте ЛИШЕ за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обовязково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте балон за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи має бути від+10оС до +30оС.
Характеристика
Фасовка 0.320 л
Автокосметика Догляд за салоном
Бренд Piton
Догляд за салоном поліролі панелі приладів

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.