ШАНОВНІ ДРУЗІ!

 

Вітаємо Вас на сайті AUTOTECDOC.COM.UA - українського інтернет-магазину автозапчастин та сервісів. Ми присутні на ринку з можливою доставкою в усі обласні центри та інші міста України.

 

Ми раді запропонувати вам наші товари.

 

  • Запасні частини та автотовари: весь ринок України в одному місці - на екрані монітора на сайті AUTOTECDOC.COM.UA. Найбільший в Україні асортимент забезпечується співпрацею з великою кількістю постачальників, які мають свої склади в Україні, а також доставляють товари з іноземних складів під замовлення клієнтів.

Чому ми і чим ми відрізняємося від інших.

 

  • Гарантія . Ми надаємо безпрецедентні умови гарантії на придбані товари. Всі підтверджені витрати клієнта, пов'язані з дефектом, відшкодовуються. Звернення з претензією є максимально легким і безпроблемним. Будь-які питання вирішується з точки зору інтересів клієнта.
  • Відкритість і лояльність до клієнтів . Будь-яку критику ми розглядаємо в якості подарунка - це джерело інформації для поліпшення нашого сервісу. До нас легко достукатися. Ми оперативно реагуємо на будь-які звернення, а до вирішення будь-яких питань ми підходимо з позиції інтересів клієнта.

 

Ласкаво просимо! Ми працюємо для вас!

З повагою,

Віталій Борошок,

+380 (99) 175-19-49

vmboroshok@gmail .com