Обмін і повернення

Претензії по цілісності, комплектності, а також невідповідності отриманого товару до створеного замовлення, приймаються Продавцем не пізніше трьох робочих днів з моменту отримання цього товару Покупцем.

Процедура повернення товару регламентується законом «Про захист прав споживачів».

При оплаті картами повернення готівковими коштами не допускається. Порядок повернення регулюється правилами міжнародних платіжних систем.

Споживач має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом 14 днів з дня покупки.

Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості,  якщо він не використовувався, не встановлювався, збережено цілісність упаковки а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно людиною що придбала даний товар.

При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.

Для повернення грошових коштів на банківську карту необхідно заповнити «Заяву про повернення грошових коштів», яке надсилається на вимогу компанією на електронну адресу і відправити його разом з додатком копії паспорта за адресою ua.autotecdoc@gmail.com

Повернення грошових коштів буде здійснено на банківську карту протягом 21 (двадцяти одного) робочого дня з дня отримання компанією «Заяви про повернення грошових коштів».

Для повернення грошових коштів за операціями проведеними з помилками необхідно звернутися з письмовою заявою та додатком копії паспорта та чеків / квитанцій, що підтверджують помилкове списання. Дана заява необхідно направити за адресою ua.autotecdoc@gmail.com

Сума повернення буде дорівнювати сумі покупки. Термін розгляду Заяви та повернення грошових коштів починає обчислюватися з моменту отримання Компанією Заяви і розраховується в робочих днях без урахування свят / вихідних днів.

Примітка : при відправці товару назад, прослідкуйте щоб оригінальна упаковка запчастини не була обклеєна скотчем або ще чимось.